14 ноября 2013 13:10

Опозиція скликає Євромайдан


Просмотров: 791
Aa
Юрій Луценко закликає українців взяти участь в Євромайдані.

Він повідомив, що опозиційні політсили погодили формат проведення акції протесту проти зриву євроінтеграції, - пише Дзеркало тижня.

Лідери опозиції призначили дату і місце проведення Євромайдану.

Лідер громадського руху "Третя українська республіка" Юрій Луценко заявив, що президент Віктор Янукович разом з Партією регіонів намагається позбавити українців європейського майбутнього. Таку думку Луценко висловив на своїй сторінці у Facebook.

"Янукович і ПР крадуть наше майбутнє. Єдиний шанс не допустити цього - вихід людей на вулиці", - заявив він.

Політик також повідомив про зустріч, яку провів разом із лідерами опозиційних сил - Арсенієм Яценюком, Кличком та Олегом Тягнибоком. Як зазначив Луценко, опозиціонери прийняли рішення про проведення 24 листопада акції протесту проти зриву підписання асоціації з ЄС.

Лідер громадського руху додав, що на мітингу за євроінтеграцію будуть присутні багато громадських авторитетів країни. "Вітаються прапори України і ЄС", - зазначив він.

"Чую багато скептичних слів. Політиків, і мене зокрема, є за що не любити. Але це не підстава, щоб не робити нічого. Все, що потрібно мафії - твоя байдужість", - написав Луценко.

На його думку, 24 листопада може стати початком зміни ситуації у країні, бо громадянин України - не тільки право, але й зобов'язання.

"Все залежить від того, скільки громадян це усвідомлює", - додав Луценко.
Источник: volynpost.comКомментарии:
Добавить комментарий
Не показывать мой e-mail

Другие материалы рубрики
новости партнеров
  • читаемые
  • комментируемые