06 декабря 2017 07:54

Київ готовий до об'єднання з Московським патріархатом, але ніякого входження не буде, - Філарет


Просмотров: 6420
Aa
Українська православна церква Київського патріархату готова до діалогу про об'єднання з Українською православною церквою Московського патріархату, а не про входження в неї

Про це заявив предстоятель УПЦ КП Філарет, передає "Укрінформ".

"Ми готові розмовляти про об'єднання нашої церкви з Московським патріархатом, а вони говорять про якесь входження до УПЦ МП. Ніякого входження не буде, можливе тільки об'єднання", -  сказав Філарет.

Предстоятель УПЦ КП зазначив, що перпективи діалогу двох конфесій щодо їх зближення залежить від іншої сторони.

"Ми за діалог, але наша позиція відома - ми ніколи не станемо частиною Московського патріархату", - наголосив Філарет.

Він також заявив, що не шкодує про те, що написав листа до патріарха Московського Кирила і єпископату Російської православної церкви попри те, що його зміст був перекручений.

"Ні, не шкодую. Була простягнута рука дружби, але її відкинули", - сказав Філарет.

  • Нагадаємо, нещодавно УПЦ оприлюднила лист Філарета із вибаченнями російському патріарху Кирилу. Російський Архієрейський собор вже заявив, що "із задоволенням сприймає" звернення "як крок до подолання розколу і відновлення церковного спілкування з боку тих, хто колись відпав від єдності".
  • Російська православна церква маніпулювала Філаретом для написання листа щодо повернення Української автокефальної церкви до Російської. За словами Філарета, до нього звернулись представники Московського патріархату щодо примирення з Москвою.
  • Філарет готовий зустрітися з главою Російської православної церкви патріархом Кирилом для перемовин, але не відмовиться від ідеї автокефалії Української церкви.

Оригинал статьи: Київ готовий до об'єднання з Московським патріархатом, але ніякого входження не буде, - Філарет
Источник: espreso.tvКомментарии:
Добавить комментарий
Не показывать мой e-mail

Другие материалы рубрики
новости партнеров
  • читаемые
  • комментируемые