12 октября 2017 19:51

Інтерпол співпрацюватиме з "Лабораторією Касперського" попри звинувачення США


Просмотров: 4779
Aa
Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) і російська "Лабораторія Касперського" підписали нову угоду про співпрацю у сфері боротьби з кіберзлочинністю

Про це повідомляє ВВС.

Першу таку угоду вони уклали в 2014 році. Відтоді, відзначається в повідомленні Інтерполу, фахівці "Лабораторії Касперського" регулярно ділилися інформацією про нові кіберзагрози з правоохоронними органами країн, що входять в організацію.

Так, експерти "Лабораторії Касперського" брали участь в операціях з ліквідації ботнетів - мереж заражених комп'ютерів, якими можна управляти дистанційно без відома власників, відмітили в Інтерполі.

  • Співробітникам міністерства оборони США хотіли заборонити використання програмного забезпечення, розробленого "Лабораторією Касперського", через побоювання, що російська компанія може бути схильна до впливу Кремля.
  • Після цього "Лабораторія Касперського" заявила, що готова розкрити владі США вихідний код програми, аби розвіяти підозри американської влади щодо зв’язків компанії з російським Кремлем.
  • 13 вересня Міністерство внутрішньої безпеки США наказало усім федеральним установам підготуватися до видалення програмного забезпечення "Лабораторії Касперського". 
  • Співзасновник і виконавчий директор російської антивірусної компанії "Лабораторія Касперського" Євген Касперський погодився дати свідчення на слуханнях у Конгресі США у вересні 2017 року.
  • 6 жовтня  The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела повідомила, що Росія викрала секретні дані Агенства національної безпеки США за допомогою російського антивірусу.

Оригинал статьи: Інтерпол співпрацюватиме з "Лабораторією Касперського" попри звинувачення США
Источник: espreso.tvКомментарии:
Добавить комментарий
Не показывать мой e-mail

Другие материалы рубрики
новости партнеров
  • читаемые
  • комментируемые