19 мая 2017 22:43

Гройсман звернувся до ГПУ та НАБУ із закликом не допустити банкрутства ОПЗ


Просмотров: 683
Aa
Прем'єр-міністр України звернувся до Генпрокуратури та НАБУ із закликом недопущення штучного банкрутства Одеського припортового заводу

Про це повідомляє "Урядовий портал".

Він нагадав, що рішенням Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма від 25 липня 2016 року визнано борг ОПЗ перед групою компаній "Ostchem" в загальному розмірі 251 235 154,59 дол., враховуючи штрафні санкції. Южний міський суд Одеської області задовольнив клопотання представників  "Ostchem" про стягнення боргу, і всі спроби оскаржити це рішення не дали результату.

"На даний час Фондом державного майна України, який є органом управління товариства (ОПЗ),  разом з товариством готується до подання до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ касаційна скарга. З метою захисту інтересів держави та недопущення доведення до банкрутства одного з найбільших вітчизняних підприємств, прошу Вас розглянути можливість вступу Генеральної прокуратури України у цю справу", - йдеться в заяві.

  • Нагадаємо, що Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ зупинив виконання рішення про стягнення з "Одеського припортового заводу" $193 млн на користь компанії Дмитра Фірташа Ostchem.

Оригинал статьи: Гройсман звернувся до ГПУ та НАБУ із закликом не допустити банкрутства ОПЗ
Источник: espreso.tvКомментарии:
Добавить комментарий
Не показывать мой e-mail

новости партнеров
  • читаемые
  • комментируемые